Zakład Podstaw Fizjoterapii
Wydział Lekarsko - Stomatologiczny

Cztery pory roku z fizjoterapią

Powstała z inicjatywy Studenckiego Koła Naukowego Fizjoterapii, konferencja szkoleniowo-naukowa „Cztery pory roku z fizjoterapią” odbywać się będzie przy ścisłej współpracy z Zakładem Podstaw Fizjoterapii WLS. Planowana jest organizacja 4 spotkań naukowych, trwających każde około 3 godziny i odbywających się popołudniami w formie online. Tematyka będzie się skupiać na zagadnieniach dotyczących szeroko rozumianej fizjoterapii, ale także tematów ważnych z punktu widzenia rozwoju zawodowego i naukowego. Nie mniejszy nacisk położony jest takżena, tak bardzo istotne dzisiaj, kwestie interdyscyplinarne. Pierwsze spotkanie odbędzie się już w marcu 2024 roku. Konferencja „Cztery pory roku z fizjoterapią” ma zastąpić organizowaną dotychczas „Wiosnę z Fizjoterapią”, będąc jednocześnie jej rozwinięciem, a zarazem kontynuacją jej pierwotnych założeń.